Předběžný rozvrh 2021/2022     

PONDĚLÍ        10-11 Zpívánky 3-6 let                      13:30-14:30 Zpívánky 3-6 let

                                                                                 14:30-16 Klub deskových her

                                                                                 16-17:30 Pokusy 6-9 let

                                                                                 17:30-19 Dramaťáček starší skupina

                                                                                 19-20:30 Hatha jóga Jana

ÚTERÝ           9-10:30 Hatha jóga Gábi                 14:30-15:30 Sbor                                14-15:30 vaření (v kuchyňce ZŠ)

                                                                                15:30-16:30 Jogínci Jana                   15:30- 18 vaření (v kuchyňce ZŠ)

                                                                                17-18 Orientální  tance pro děti

                                                                                18:30-20 Hatha jóga Gábi

STŘEDA       10-11 Tvořeníčko 3-6 let                     13:30-14:30 Tvořeníčko 3-6 let

                                                                                14:30-16 Klub deskových her

                                                                                16-17 Logik mladší skupina

                                                                                17-18:30 Pokusy 9-12 let

                                                                                19-20 Orientální  tance dospělí

ČTVRTEK      9-10:30 Hatha jóga Gábi                  14-15 Jogínci Andrea

                                                                                15-16 Mladý zdravotník

                                                                                16-17 Logik starší skupina

                                                                                17-18:30 Dramaťáček mladší

                                                                                18:30-20 Jin jóga Gábi

PÁTEK                                                                     13:30-15 Výtvarka děti 6-10 let

                                                                                15-16:30 Výtvarka děti 10-14 let

SOBOTA           9-14:30 Sebezkušenostní semináře 

NEDĚLE                                                                  18-21 Ženské kruhy