Jóga s Gábinou

vede Gábina Frintová

Čtvrtek 9:00-10:30 HATHA JÓGA 90 min. - uzavřený kurz (vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, pro období těhotenství i menopauzy)  - max. 12 osob

Čtvrtek 18:30 - 20:00 JIN JÓGA, HARMONIZAČNÍ TECHNIKY, QI GONG, NAVÍJENÍ HEDVÁBNÉHO VLÁKNA, PRÁNÁJÁMA, RELAXACE 90 min. - uzavřený kurz (vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, pro období těhotenství i menopauzy) 

Všechny lekce se vyznačují svou klidností, tichostí, respektem k potřebám vlastního těla, vhodné nejen pro zdravá záda, oslovují jinové části těla (což jsou části ležící nejblíže vnitřnímu jádru: kosti, pojivové tkáně, klouby, cvičení přináší harmonii do života), plynulým režimem se zaměřuje na posílení svalů s důrazem na jejich prokrvení a prohřátí. Hatha jóga kompletně procvičí tělo ve společné souhře a dá mu vše pro řádné prospívání ve vzájemné harmonii dosáhnout úplné rovnováhy mysli, těla i ducha. Zabývá se jógovými ásanami, průpravnými a spinálními cvičeními, pavanamuktásanami, pozdravy slunci Súrja Namaskar A a B, Šivananda Súrja Namaskar, rishikéšskou sestavou a orgánovou sestavou, zpěvem manter, prací s mudrami a bandhami, relaxací a meditací, prací s energetickým tělem (nádí a čakry), technikami pránájámy (práce s dechem), technikami koncentrace, meditace, kontemplace apod. Součástí lekcí je cvičení při svíčkách v kruhu, s dekami, vonnými oleji, cvičebními pomůckami, příjemnou relaxační hudbou a hlubokou relaxací.

Více informací a objednávky na uzavřené kurzy: 

Bc. Gabriela Frintová - tel.: 774 989 666, e-mail.: info@zitvsouladu.cz , www.zitvsouladu.cz 

pravidelné aktivity: bubnování, zpěv manter, Óm chanting