Pilates pro dospělé

V klidu bez dětí ve stálé skupince dospělých

Vede Katka Neuerová


STŘEDA 19-20 večerní Pilates

Na přání pro vás můžeme připravit také individuální lekce

Katka o Pilates:

Pilates je cvičení, které se stalo součástí mého života. Aniž bych to tušila, zachránilo mě od operace páteře. Jednoduše mě baví a nabíjí novou energií. Pilates je velmi univerzální cvičební metoda, vhodná jak pro začátečníky, tak i pro sportovce či tanečníky. Uchvátilo mě nejen svou precizností, důkladností, přesností pohybu, kdy jsem se naučila vnímat své tělo a zjistila, že každý přesný a plynulý pohyb potřebuje nutně mou plnou koncentraci, ale hlavně svým efektem. Toto spojení zaručuje, že i sebemenší pohyb může být obtížný, ale v konečném důsledku velmi uvolňující. Pilates je úžasné svou flexibilitou, kdy si cvičení mohu naplánovat tak, jak se zrovna cítím a jak potřebuji. Je zaměřené na posílení svalů celého těla, zejména vnitřních břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Tím, že metoda klade důraz na zpevnění vnitřních břišních svalů jako opory pro páteř, je páteř méně namáhána. Ve svém životě jsem vyzkoušela různé druhy cvičení, ale žádné nefungovalo tak komplexně jako právě Pilates. A víte co je ohromné? Nepotřebujete nic jiného než oblečení, podložku (kolikrát ani tu ne) a chuť se trochu zapotit. Cvičení na zemi (na podložce) neklade nároky na věk, trénovanost, prostor ani pomůcky. Navíc se po každé hodině cítím jako nový a spokojenější člověk.

O Katce:
Ing. Kateřina Neuerová, certifikovaný pilates instruktor, trenérka TRX a Kettlebell, trenérka III. Třídy, cvičitelka dětí 3- 6 let v TJ Sokol Mníšek pod Brdy

Pilates s večerním čajíčkem

vede Katka Neuerová

Kurz vhodný pro dospělé, děti od deseti let jako spolucvičící vítány

Rádi byste si přišli zacvičit společně se svým potomkem?

Připravili jsme pro vás kurz vhodný pro dospělé i děti od deseti let. Po cvičení si společně posedíme, popovídáme a vychutnáme si šálek dobrého čaje.

PÁTEK 18-19 (do 19:30 posedíme)