Setkávání

Vždy jednou v měsíci se šálkem čaje u společného stolu aneb dřív se dralo peří...

1. pondělí v měsíci 18:00- 21:00 ženské kruhy s MUDr. Terezou Formánkovou. Setkání určené pro dospělé ženy.

Pravidelná setkání k vzájemnému osvěžení a posílení naší ženské energie a síly. Na každém setkání se v ženském kruhu dotkneme přes nějaké téma či příběh cenný pro ženskou duši a uchopíme ho nejen sdíleným slovem a prožitkem, ale i tělem přes cvičení nebo tanec. Těšíme se na vás...

2. pondělí v měsíci 18:00-20:00 decoupage aneb jednoduché ubrouskování - nazdobte si vlastní krabičku, boxík, nádobku, obrázek, lahvičku, plechovku (ideální je bílý, nebo skleněný podklad, ale dokážeme si poradit i s barevným), nebo si vyberte z našich recyklovaných zásob. S sebou si můžete vzít ubrousky na výměnu a vlastní předměty ke zdobení. Setkání je vhodné pro velké, malé, muže i ženy. 

3. pondělí v měsíci 18:00-20:00  ruční pletení- komunita pletařek. Začátečníky naučíme. Pro úplné začátky máme jehlice a zbytky přízí k dispozici. Setkání doporučujeme pro dospělé ženy a "velké holky".

4. pondělí v měsíci 18:00-20:00 upcyklace aneb ze starého nové- recyklujeme barevné pet lahve, vyřazená trička a další zajímavý materiál. Setkání je vhodné pro velké, malé, muže i ženy.

Na setkání je potřeba se závazně přihlásit NA EMAIL MARCELAKRETSCHMEROVA@SEZNAM.CZ abychom se vešli a bylo nás tak akorát.